رازهای دونالد ترامپ فاش شد

با وجود آن که مسائل پیرامون دونالد ترامپ تا حدی برای همه روشن است، اما حقایقی درباره او وجود داردکه کمتر کسی از آن ها آگاه است.

ترامپ یکی از پرحاشیه ترین رئیس جمهورهای تاریخ آمریکا است و به خاطر اظهار نظر هایش در مسائل مختلف و نشان دادن رفتارهای عجیب، شهرت زیادی پیدا کرده و در صدر اخبار رسانه های داخلی و خارجی قرار گرفته است.


ترامپ به شدت طرفدار منع استفاده از مشروبات الکلی است.او تا کنون حتی یک نخ سیگار هم نکشیده و سراغ مواد مخدر نیز نرفته است.

در جهان حشره ای وجود ارد که ظاهرش به شدت شبیه به مدل موی مشهور ترامپ ، رئیس جمهور آینده آمریکاست.


ترامپ در زمینه بازیگری نیز فعالیت داشته .آقای ترامپ به خاطر ایفای نقش مکمل مرد در فیلم «ارواح نمی توانند این کار را انجام دهند» جایزه تمشک طلایی را از ان خود کرد که به بدترین ها در زمینه سینما اهدا می شود.

ترامپ احساس خوبی نسبت به دست دادن با دیگران ندارد و معتقد است که این کار چندان بهداشتی نیست و باعث انتقال بیماری می شود.


آقای ترامپ به محل تولد باراک اوباما شک دارد و وی را یک شهروند آمریکایی نمی داند.

دونالد ترامپ از نظر تجاری یکی از موفق ترین افراد آمریکایی میباشد. اما او در مواردی دچار شکست شده از قبیل،مجموعه تاج محل در نیوجرسی، هتل پلازا در سال ۱۹۹۲، مجموعه تفریحی-اقامتی ترامپ در سال ۲۰۰۴ و استراحتگاه ترامپ در سال ۲۰۰۹، مواردی هستند که در آن ها دچارشکست شده است.
وی قصد دارد برند خود را در قالب خانه های لوکس به مشهور ترین شهر هند یعنی بمبئی ببرد.

این نخستین باری نیست که آقای ترامپ نامزذ ریاست جمهوری در آمریکا شد ،او در سال ۲۰۰۰ نیز برای دستیابی به این موقعیت تلاش  خود را کرده است.5 مطلب جدید سایت   در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است :

   قوانین نطرات   لطفا نظرات به زبان شیرین فارسی تایپ نمایید.

   قوانین نطرات   فانی فان مجاز به ویرایش ادبی نظرات می باشد.

   قوانین نطرات   از توهین به اشخاص و خواننده ها پرهیز کنید.

   قوانین نطرات   نظرات پس از تایید مدیریت سایت به نمایش در خواهد آمد.