حسین حسینی نیمکت نشین میشود

مهدی رحمتی دروازه بان ائل استقلالی ها میشود و حسین حسینی نیمکت نشین میشود.

امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه سید حسین حسینی گلر رکورد دار استقلال قرار است برای مدتی نیمکت نشین شود و مهدی رحمتی بار دیگر دروازه بان اول آبی های پایتخت شود.

حسین حسینی دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال که توانست رکورد کلین شیت تاریخ فوتبال ایران را از آن خود کند در اقدامی عجیب تمامی دوستان خود را در صفحه اجتماعی اش آنفالو کرد.

در همین بین و زمانی که شایعات جدایی حسینی از تیم استقلال زیاد شده بود حسینی دروازه بان استقلال همه بازیکنان استقلال را در اینستاگرام خود آنفالو کرد تا به این شایعات به وجود آمده دامن بزند.
اما پس از گذشت چند ساعت و حمله هواداران به پیج شفر در اینستاگرام، حسینی با کاری که در اینستاگرام خود انجام داد همه شایعات پیرامون جدایی‌اش از استقلال را به نوعی تکذیب کرد. زمانی که خبر جدایی و نیمکت نشینی حسینی منتشر شد بعضی از هواداران به صفحه اینستاگرام شفر حمله کردند تا مخالفت خود را با نیمکت نشینی حسینی اعلام کنند.
حسینی حالا پس از اینکه همه را آنفالو کرده بود، بار دیگر بازیکنان و کادر فنی استقلال را در اینستاگرام دوباره فالو کرد و شایعات موقتا به پایان رسید.
با این اوصاف مثل اینکه جدایی حسینی از استقلال منتفی است.5 مطلب جدید سایت   در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است :

   قوانین نطرات   لطفا نظرات به زبان شیرین فارسی تایپ نمایید.

   قوانین نطرات   فانی فان مجاز به ویرایش ادبی نظرات می باشد.

   قوانین نطرات   از توهین به اشخاص و خواننده ها پرهیز کنید.

   قوانین نطرات   نظرات پس از تایید مدیریت سایت به نمایش در خواهد آمد.